Makijaż

Czas zabiegu

60 - 80 min.

Cena

130 - 180 pln

Bez względu na to jaki wybierzesz makijaż ślubny, wieczorowy czy fotograficzny, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości kosmetyków, będziesz mogła się nim cieszyć całą noc. Aby dodatkowo zwiększyć trwałość, każdy make-up utrwalany jest specjalnym fixerem, co tworzy na jego powierzchni wodoodporna warstwę. Nieodłącznym elementem wszystkich makijaży, są  kępki sztucznych rzęs. To one nadają spojrzeniu głębi oraz modelują.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny jest wyjątkowym rodzajem makijażu, łączącym w sobie elementy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien jedynie delikatnie podkreślić urodę, nie zmieniać przy tym wyglądu Panny Młodej.
Makijaż ślubny poprzedzony jest makijażem próbnym, to właśnie wtedy wspólnie tworzymy końcową wizję, uwzględniając typ Twojej urody, fryzurę, wygląd sukni i dodatków.

 

Cena makijażu ślubnego – 180 zł

Cena makijażu próbnego – 180 zł

 

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalne okazję np. wesele, urodziny, walentynki itp. Powinien opierać się na wyrazistych i  intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach, tak aby jak najlepiej prezentował się prze świetle świec oraz sztucznym oświetleniu. Przy makijażu wieczorowym możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa i ekstrawagancji. 

Cena makijażu wieczorowego – 150 zł

Makijaż dzienny / biznesowy

Makijaż dzienny to makijaż delikatnie upiększający, który ma na celu jedynie subtelne podkreślenie urody. Jest to makijaż dyskretny, świetlisty i lekki. Ma ukryć niedoskonałości skóry i sprawić, aby twarz wyglądała świeżo i promiennie. Makijaż dzienny ma również za zadanie retuszować niedoskonałości skóry, dlatego musi być wykonywany wysokiej jakości kosmetykami.

Cena makijażu dziennego, biznesowego – 130 zł

Makijaż ślubny fotograficzny

Makijaż fotograficzny znacznie różni się od tradycyjnego makijażu. Muszą uwzględniać takie czynniki jak stopień rozproszenia oraz barwę światła,  technikę fotografowania, a przede wszystkim efekt jaki chcemy uzyskać.

 

Cena makijażu fotograficznego – uzależniona od specyfiki zlecenia.

 

error: Content is protected !!