Przedłużanie rzęs

Czas zabiegu

2 - 3 godz.

Cena

100 - 180 pln

Na czym polega zabieg?​

Zabieg przedłużanie rzęs polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej jej sztucznego odpowiednika. Każda rzęsa naturalna jest izolowana, a następnie za pomocą specjalnego kleju, dokleja się do niej rzęsę syntetyczną. Ważne jest zachowanie odpowiedniego odstępu, aby klej nie miał bezpośredniego kontaktu ze skórą powieki.

 

Jaki efekt można uzyskać ?

Szeroki wybór doklejanych rzęs pozwala dobrać kolor, grubość, długość, a także stopień podkręcenia do oczekiwań klientki. W zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej. Jest to zabieg przeznaczony dla kobiet, którym zależy na maksymalnie naturalnym efekcie.

Cena założenia  – 140 zł

Cena uzupełnienia do 3 tyg. – 110 zł

Przedłużanie rzęs metodą 2d, 3d

Metody 2D i 3D inaczej nazywane 2:1 i 3:1 polegają na doklejeniu kępki 2 lub 3 rzęs syntetycznych do rzęsy naturalnej. Rzęsy wykorzystywane do tego zabiegu są lżejsze i cieńsze niż te stosowane do metody 1:1.  Jest to zabieg przeznaczony dla kobiet pragną uzyskać efekt zagęszczonych i wydłużonych rzęs oraz dla posiadaczek naturalnie rzadkich rzęs.

 

Cena założenia 2D – 160 zł

Cena uzupełnienia do 3 tyg. – 120 zł

 

Cena założenia 2-3D – 170 zł

Cena uzupełnienia do 3 tyg. – 130 zł

 

Cena założenia 3D – 180 zł

Cena uzupełnienia do 3 tyg. – 140 zł

Przedłużanie rzęs metodą 4-6d

Metoda objętościowa inaczej nazywana Hollywood Effect czy Russian Volume, polega na doczepieniu do rzęsy naturalnej, kępki składającej się z 4 do 6 rzęs syntetycznych. Pozwala to na maksymalne zagęszczenie rzęs. Metoda ta sprawdzi się u kobiet, które pragną wyrazistego efektu.

Cena założenia  – 210 zł

Cena uzupełnienia do 3 tyg. – 170 zł

  • Kocham i szanuje zwierzęta, dlatego do przedłużania nie używam rzęs z norek. Doczepiam jedynie rzęsy jedwabne.
  • Uzupełnienie liczone jest do 3 tygodni od pierwszego założenia lub poprzedniego uzupełnienia rzęs.
error: Content is protected !!