Regulamin stylizacji rzęs

 1. Na zabieg przedłużenia rzęs przychodzimy po dokładnym demakijażu oczu, zaleca się także wyjęcie soczewek kontaktowych. W przypadku przyjścia na wizytę z makijażem, zastrzegam sobie prawo do wykonania usługi demakijażu brzegu powieki za dodatkową opłatą 20 zł.
 2. Na zabieg przychodzimy bez osób towarzyszących.
 3. W sytuacji spóźnienia się klientki na wizytę, wykonuje tyle aplikacji ile zdążę w przeznaczonym na to czasie. Spóźnienie nie powoduje obniżenia ceny.
 4. Zabieg trwa od 2 do 3 godzin, zależnie od metody i ilości rzęs klientki. Proszę o zarezerwowanie dostatecznie dużo czasu na wizytę.
 5. Klientka zobowiązana jest powiadomić o wszystkich przewlekłych chorobach (problemy z tarczycą, uczulenia, alergie, choroby i operacje). Wszystkie problemy zdrowotne mogą wpływać na trwałość aplikacji tj. problemy z tarczycą, hormonalne i inne problemy np. bardzo tłusta cera.
 6. W przypadki osób z alergią na „zwykły” klej istnieje możliwość wykonania aplikacji na hipoalergicznym kleju, trwałość takiej stylizacji jest krótsza i wynosi około 2 tygodnie.
 7. Klientka zobowiązana jest poinformować, gdy po zabiegu wystąpią niepożądane objawy bądź aplikacja będzie nietrwała ( reklamacja uwzględniania jest do 4 dni ).
 8. Nie odpowiadam za trwałość aplikacji, gdy nie będą stosowane prawidłowe zasady pielęgnacji.
 9. Przy pierwszej wizycie każda z klientek poproszona jest o wypełnienie karty klientki.
 10. Osoby niepełnoletnie w wieku poniżej 18 lat, mogą skorzystać z zabiegu stylizacji rzęs jedynie za pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego.
 11. Wizytę można odwołać telefonicznie lub wysyłając SMS z imieniem, nazwiskiem, datą i godziną wizyty. Klientka, która bez uprzedzenia nie zjawi się na umówioną wizytę, nie będzie mogła umówić się ponownie.
 12. Wszystkie ustalone zasady stworzone są, by zadbać o zdrowie, komfort i trwałość aplikacji każdej klientki
 13. Umówienie się na wizytę oznacza automatyczną akceptację powyższego regulaminu. W przypadku pytań odnośnie regulaminu, proszę o kontakt.
error: Content is protected !!